Produkty Stolové desky Stolové desky s logem

Stolové desky s logem

Stolové desky s logem

Světovým trendem posledních let jsou stolové desky takzvaně "na míru" v barvách podniku a s logem. Důvodem je jak originalita, odlišení se od průměru, tak i propagace vlastního podniku. Např. 10 stolů o rozměru 70x70cm na standardní zahrádce představuje už celkem slušnou reklamní plochu. Většinou se vybere vhodná podkladová barva a na ní se umístí logo případně nějaký krátký slogan typu "tam, kde to žije".

Při výrobě stolových desek s logem je možné vydat se dvěmi cestami. Jednodušší verzí jsou stolové desky EASY PERSO s jistými limity a složitější variantou jsou stolové desky PERSO, kde se fantazii meze nekladou.

U desek EASY PERSO se nejdříve vybere podkladová barva (barev k výběru je 16), potom se zvolí rastr (granit, dřevo, mramor, broušený povrch) a nakonec se na takto připravený podklad "položí" logo nebo nápis. Vše se pak spojí při lisování desky v kompaktní celek. Desky Easy Perso je možné objednávat i malých sériích.

Desky PERSO mají trochu delší přípravu a hodí se pro větší série (cca nad 50ks). V tomto případě je možné připravit jakýkoli grafický návrh v libovolných barvách, který se vytiskne v profesionální tiskárně na speciální krystalický papír. Tento papír se zalisuje do desky. U stolových desek Perso se nejdříve vylisuje prototyp a po odsouhlasení se rozběhne výroba celé série.

Obě varianty stolových desek s logem se mohou používat v interiérech i celoročně na terasách a zahrádkách.

 

Stolové desky TOPALIT LOGOTOP

Stolové desky LOGOTOP jsou možností jak vyrobit originálních...

2 648 Kčcena bez DPH

desky WERZALIT PERSO

Stolové desky PERSO jsou možností jak vyrobit originálních desky...

0 Kčcena bez DPH

Produktů na stránku

Specializace na restaurace a kavárny, již od roku 1995

Specializace na restaurace a kavárny, již od roku 1995

Přímé zastoupení světových výrobců

Přímé zastoupení světových výrobců

Velké skladové zásoby

Velké skladové zásoby

Vzorkovna v Praze

Vzorkovna v Praze