Novinky

Novinky

Novinky v oblasti nábytku pro restaurace, kavárny a jiné gastronomické provozy, nové trendy, nové produkty, nové barvy, nové inspirace.

Desky se zlatou hranou

08.12.2021

Desky se zlatou hranou

Elegantní design s nádechem luxusu, přesně to přináší tyto stoly s deskou v dekoru bílého či černého mramoru lemované zlatou mosaznou hranou.

Industriální židle

08.10.2021

Industriální židle

Industriální styl se stává oblíbeným i u nás. Prohlédnout si můžete naší širokou nabídku industriálních židlí, které jsou navíc většinou skladem rychle k dodání.

Compact Easy 12mm - nová řada supertenkých  stolových desek

07.09.2021

Compact Easy 12mm - nová řada supertenkých stolových desek

Kompaktních desek máme v naší nabídce celou řadu, ovšem řada Compact Easy 12mm vyniká cenou, rychlým dodáním a přípravou pro snadnou montáž k většině druhů stolových podnoží, včetně podnoží s kulatým sklopným mechanismem.

Stoly a židle SUMMER - moderní terasy

11.08.2021

Stoly a židle SUMMER - moderní terasy

Kovový nábytek se vrací na výsluní. Kolekce Summer s čistými liniemi a letním stylem obsahuje stoly různých výšek a vícebarevné stohovatelné židle. Vzhled z nich dělá perfektní doplněk jakéhokoli stylu zařizování, od vaší domácí terasy po nejexkluzivnější restaurační a kavárenské zahrádky. K dispozici jsou tyto ozměry stolů: 120x80 - 80x80 - 70x70cm ve výšce 75cm a 70x70cm ve výšce 110cm.

Sedací souprava CONGA

01.06.2021

Sedací souprava CONGA

Sedací soupravu Conga si můžete sestavit na míru, přesně dle vašich potřeb. Z jednotlivých modulů si tak složíte libovolnou sestavu, od samotného křesla až po rohovou sedačku. Conga vás ohromí nejen svým jedinečným designem, ale i pohodlným sezením.

Akustické panely

03.03.2021

Akustické panely

Akustické panely různých barev a tvarů Vám výrazně pomůžou se zlepšením akustiky ve větších prostorech ale zároveň Vám poslouží jako skvělá dekorace.

Nové infrazářiče IRIS s dálkovým ovládáním

14.01.2021

Nové infrazářiče IRIS s dálkovým ovládáním

Firmy MO-EL uvedla nově na trh dva nové modely tepelných infrazářičů IRIS s dálkovým ovládáním pro použití v interiérech i na venkovních terasách.

Samovyrovnávací podnož - StableTable - již žádné kývání stolů!

20.08.2020

Samovyrovnávací podnož - StableTable - již žádné kývání stolů!

Vaše stoly se nebudou už nikdy kývat díky jedinečným samovyrovnávacím podnožím StableTable a to ať je postavíte kamokoli! Mají totiž unikátní samovyrovnávací systém, který zajistí dobrou stabilitu stolu i na nerovném povrchu. Použít je můžete jak do exteriéru tak i do interiéru. Více se dozvíte v našem videu.

Skládací nábytek z bukového dřeva

27.05.2020

Skládací nábytek z bukového dřeva

Horkou novinkou v oblasti skládacího nábytku je kolekce ORI. Zahrnuje skládací stůl, židle a taburet z bukového dřeva. Unikátní systém skládání umožňuje skladování nábytku na minimálním prostoru. Pro interiérové použití jsou k dispozici všechny obvyklé barvy moření a v nabídce je i venkovní provedení WRB (Weather-Resistant-Beech).

Křesla Viena

30.09.2019

Křesla Viena

Křesla Viena mají příjemné zaoblené tvary v kombinaci masivního dřeva a čalounění.

Židle Abuela

18.06.2019

Židle Abuela

Kompletní řada funkčních a univerzálních židlí a barových stoliček s jemně elegantním designem.

Židle MAURICE

18.04.2019

Židle MAURICE

Svěží vítr do interiéru přinese řada židlí MAURICE. Konstrukce židlí je ocelová v černé barvě, sedáky a opěradla jsou čalouněná koženkou v koňakové nebo antracitové barvě s ozdobným prošíváním.