O nás

O nás

Ateliér Dako - nábytek pro restaurace a kavárny

Firmu Ateliér Dako jsme založili v Praze 10. dubna 1995, nejdříve ve fromě sdružení podnikatelů a od roku 2007 pak již ve formě společnosti s r.o.. Od té doby se specializujeme na zajištění kvalitních služeb v oblasti prodeje nábytku pro gastronomická zařízení. Nabízíme především nábytek širokého využití pro interiéry a exteriéry restaurací, kaváren, cukráren, barů, jídelen, hotelů, firem a institucí. Klademe důraz na to, aby náš nábytek dobře odolával náročným podmínkám při každodenním používání.

Na českém trhu zastupujeme celou řadu renomovaných zahraničních výrobců, francouzskou společnost Werzalit (stolové desky), rakouskou společnost TOPALIT (venkovní stolové desky), italskou firmu Metalmobil (moderní dřevěný, kovový a čalouněný nábytek), italskou firmu Gaber (moderní plastový nábytek), italskou firmu Antiga (ratanový a hliníkový nábytek) a další. Náš nábytek je z velké části vyráběn v Čechách, dlouholetá spolupráce s truhlářskými firmami nám umožňuje vyrábět také nábytek na zakázku.

Dodáváme značkové restaurační, kavárenské a jídelní stoly, židle a křesílka z tradičních i moderních materiálů, výstřední i klasické tvary barových židlílavice, sedačky a sedací boxymoderní nábytek jednoduchých tvarů, venkovní nábytek a ratanový nábytek nejenom pro terasy a zahrádky, slunečníky, jejichž výhodou není dnes už jen zastínění, stolové desky a stolové podnože, ze kterých si sestavíte vlastní stůl. 

Nábytek je možno vybrat na našich webových stránkách v internetovém katalogu a zvolit si barvu, dekor, rozměry či cenu jednotlivých komponentů nábytku dle potřeby. 
Do internetového katalogu jsme se snažili zařadit výběr toho nejžádanějšího nábytku, pokud tu ale nenajdete dostatečné množství sortimentu pro uspokojení vašich potřeb, doporučujeme obrátit se na naši kancelář, kde si lze vybrat z další široké nabídky nabízených výrobků.

Klademe velký důraz především na nábytek kvalitní, plně funkční a nábytek na vysoké estetické úrovni. Při zajištění dodávek se zaměřujeme na osobní přístup, rychlost a spolehlivost.

Vizitkou naší společnosti, jsou reference z celé České republiky i zahraničí. Nábytek u Ateliéru Dako si zakoupilo již mnoho spokojených zákazníků, významných firem a institucí. Například Senát České Republiky, Pražský hrad a nebo Americké velvyslanectví.

Uvažujete-li pořídit si nábytek nebo najít vhodné řešení pro vaši novou provozovnu, neváhejte, kdykoli se na nás obraťte a my se vám budeme rádi věnovat. Přijďte se podívat do naší vzorkovny v Praze 4.


O nás - Petr Kovařík: poradenství pro design (na fotografii vpravo)       
Jan Kovařík: poradenství pro technická řešení (na fotografii vlevo)

Petr Kovařík: poradenství pro design (na fotografii vpravo) Jan Kovařík: poradenství pro technická řešení (na fotografii vlevo)

Samovyrovnávací podnož - StableTable - již žádné kývání stolů!

20.08.2020

Samovyrovnávací podnož - StableTable - již žádné kývání stolů!

Vaše stoly se nebudou už nikdy kývat díky jedinečným samo-vyrovnávacím podnožím StableTable a to ať je postavíte kamkoli! Mají totiž unikátní samo-vyrovnávací systém, který zajistí dobrou stabilitu stolu i na nerovném povrchu. Použít je můžete jak do exteriéru tak i do interiéru. Více se dozvíte v našem videu.

Trocha industriálu!

05.02.2015

Trocha industriálu!

Novinkou našeho sortimentu od února 2015 je řada oblíbených plechových židlí v industriálním designu. Jedná se o klasickou židli Gustave a barové židle Victor a Omer. Dostupné jsou ve 3 barevných provedeních: Naturel, Gunmetal a Antique. Počítá se s celkem rychlým termínem dodání cca do 14 dnů.

Plechové židle se dobře kombinují s deskami Kbana.