Novinky Využijte zahrádky i v zimě!

Využijte zahrádky i v zimě!

08.09.2008

Venkovní infrazářič

Novinkou v naší nabídce jsou infračervené venkovní tepelné zářiče, které představují ekologickou alternativu k tradičním plynovým topidlům. Infračervené zářiče jsou venkovní topidla, která neohřívají vzduch, ale jen pevné předměty, které jsou v dosahu zářiče. Příjemné teplo vnímáte okamžitě po zapnutí přístroje a to i za větrného počasí na nechráněných místech. 

Patentovaná konstrukce zářičů se zapouzdřenými lampami umožňuje jejich využití ve venkovních i vnitřních prostorách a také v prostředí se zvýšenou vlhkostí nebo prašností. Přístroje splňují požadavky certifikátu CE a stupeň ochrany krytí IP 65. Tepelné zářiče je možno pevně instalovat na svislé konstrukce budov (stěny, sloupy), zavěsit na vodorovné konstrukce (stropy, trámy) nebo využít některý z dodávaných stojanů a zářiče využívat mobilně. Jednoduchá konstrukce a nízká hmotnost přístrojů umožňují snadnou manipulaci a tím výrazně rozšiřují možnosti jejich využití.

Jaké jsou hlavní výhody infračervených zářičů oproti plynovým topidlům? Infračervené zářiče produkují „čisté“ teplo bez uvolňování škodlivých výparů a skleníkových plynů. Nevyžadují výměnu a skladování plynových nádob. Díky své konstrukci a hmotnosti umožňují snadnou manipulaci a bezpečnost použití. Teplo vzniklé infračerveným vlněním není ovlivňováno působením větru, takže efektivně využijete celkový tepelný výkon přístroje podle vašich potřeb. Nízké pořizovací i provozní náklady ve spojení s vysokým tepelným výkonem a minimálními nároky na provoz a údržbu vytvářejí z infračervených tepelných zářičů užitečný doplněk vybavení zahrádek restaurací, kaváren, ale i pracovního prostředí nebo domova.

Pro vstup do katalogu klikněte zde

 


Venkovní zářiče

Venkovní zářiče

Stropní konzola 769S

Stropní konzola 769S